Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Oborniki: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r., w Obornikach będzie zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie wynosiła od 3 do 5 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

W dniu 5 grudnia 2023 roku, we wtorek, prognozowana jest całkowite zachmurzenie w miejscowości Oborniki. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura będzie oscylować wokół -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W porównaniu z pogodą poprzedniego tygodnia, dzisiejsza prognoza jest podobna. Obie prognozy wskazują na zachmurzenie, jednak dzisiejsza pogoda jest nieco chłodniejsza. Prędkość wiatru również jest podobna, ale kierunek wiatru różni się nieznacznie. Warto zauważyć, że słońce wzejdzie o godzinie 7:45 i zajdzie o godzinie 15:40.

Pogoda rano w Obornikach

Jutro rano w Obornikach, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -3 °C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -9 °C. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 12 km/h. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w Obornikach dnia 28 listopada 2023 roku o godzinie 9:00, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu spodziewane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru w obu przypadkach wynosi 5 km/h, choć kierunek wiatru różni się - dzisiaj będzie on południowo-wschodni, a tydzień temu północno-wschodni. Temperatura również jest podobna, wynosi -3 °C zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu. Odczuwalna temperatura jest nieco niższa dzisiaj, wynosząc -9 °C, podczas gdy tydzień temu wynosiła -6 °C. Widoczność jest taka sama - 10 km. Maksymalna prędkość wiatru jest nieznacznie wyższa dzisiaj, wynosząc 12 km/h, podczas gdy tydzień temu wynosiła 9 km/h. Jakość powietrza jest umiarkowana zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu.

Pogoda po południu w Obornikach

Wtorek po południu w Obornikach będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura powietrza utrzyma się na poziomie -2°C, jednak odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -8°C. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa, a wilgotność powietrza będzie wynosić 86%. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim tygodniem, również w wtorek po południu, można zauważyć pewne podobieństwo w warunkach pogodowych. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu, będzie zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzyma się na podobnym poziomie, wynosząc 5 km/h. Kierunek wiatru również pozostanie niezmieniony, czyli południowo-wschodni. Temperatura powietrza w obu przypadkach oscyluje wokół wartości -2°C. Nieznacznie wyższa wilgotność powietrza będzie dzisiaj, wynosząc 86%, w porównaniu do 84% sprzed tygodnia. Mimo pewnych podobieństw, należy pamiętać, że prognozy pogody mogą się różnić. Warto więc na bieżąco śledzić aktualizacje i ewentualne zmiany w przewidywanej pogodzie.

Pogoda wieczorem w Obornikach

Wieczorem w Obornikach, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Nie przewiduje się opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 9 km/h. Jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą prognozę pogody wieczorem z prognozą sprzed tygodnia, możemy zauważyć pewne różnice. Przed tygodniem, dnia 28 listopada 2023 roku, również we wtorek o godzinie 18:00, prognozowane było zachmurzenie całkowite. Jednak prędkość wiatru wynosiła wtedy 3 km/h, a temperatura wynosiła -2°C. Wiatr wiejący z kierunku północno-zachodniego. Nie odnotowano także opadów deszczu. Maksymalna prędkość wiatru wynosiła 7 km/h. Jakość powietrza była dobra. Widzimy więc, że w porównaniu do poprzedniego tygodnia, dzisiejsza wieczorna prognoza pogody w Obornikach przewiduje nieznaczne zmiany. Prędkość wiatru wzrośnie o 1 km/h, a temperatura spadnie o 1 stopień Celsjusza. Kierunek wiatru również się zmieni, teraz wiejący z południowo-wschodniego. Nie przewiduje się także opadów deszczu. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana.

Pogoda w nocy w Obornikach

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Oborniki oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -3°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-wschodniego kierunku, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km, a odczuwalna temperatura wyniesie -8°C. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie noce będą miały podobne warunki atmosferyczne. Oba dni będą miały zachmurzenie całkowite, jednak prędkość wiatru w dzisiejszej nocy wyniesie 4 km/h, podczas gdy tydzień temu było to 3 km/h. Temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -3°C, podobnie jak w noc poprzedniego tygodnia. Kierunek wiatru również pozostanie bez zmian - południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1015 hPa, a widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Odczuwalna temperatura wyniesie -8°C, taka sama jak tydzień temu. W związku z tym, można przewidzieć, że noc w Obornikach będzie podobna do poprzedniej nocnej pogody sprzed tygodnia.