Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognoza pogody

Ostrów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Ostrówku spodziewane są lekkie opady śniegu, zachmurzenie całkowite, temperatura wynosząca -3°C, prędkość wiatru około 3 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim.

W dniu 2 grudnia 2023 roku, w miejscowości Ostrów, prognozowana jest zmienność warunków pogodowych. Rano o godzinie 9:00 spodziewane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C i prędkości wiatru 4 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. W południe, o godzinie 12:00, prognozowane są nadal lekkie opady śniegu przy podobnych warunkach pogodowych. Temperatura pozostanie na poziomie -2°C, a prędkość wiatru wyniesie 4 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. Po południu, o godzinie 15:00, spodziewane są opady śniegu przy temperaturze -2°C i prędkości wiatru 5 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. Wieczorem, o godzinie 18:00, warunki pogodowe pozostaną bez zmian - opady śniegu, temperatura -2°C i wiatr o prędkości 6 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. W nocy, o godzinie 21:00, prognozowane są dalsze opady śniegu przy temperaturze -3°C i wietrze o prędkości 7 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. O północy, o godzinie 0:00, zachmurzenie będzie całkowite, temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru zmniejszy się do 1 km/h, zmieniając kierunek na południowo-wschodni. Nad ranem, o godzinie 3:00, warunki pogodowe pozostaną bez zmian - zachmurzenie całkowite, temperatura -3°C i wiatr o prędkości 1 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. Wczesnym rankiem, o godzinie 6:00, prognozowane jest nadal zachmurzenie całkowite przy temperaturze -3°C i wietrze o prędkości 3 km/h z kierunkiem północno-wschodnim. Podsumowując, w dniu 2 grudnia 2023 roku w miejscowości Ostrów spodziewane są opady śniegu przez większość dnia, przy temperaturze oscylującej wokół -2°C. Prędkość wiatru będzie umiarkowana, osiągając maksymalnie 7 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Wieczorem temperatura spadnie do -3°C, a zachmurzenie będzie nadal utrzymywać się przez całą noc. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć, że temperatura w Ostrów pozostała na podobnym poziomie, oscylując wokół 0°C. Jednak w poprzednim tygodniu występowały tylko lekkie opady śniegu, podczas gdy w dzisiejszej prognozie przewiduje się opady śniegu przez większość dnia. Wiatr w obu prognozach miał podobną prędkość, jednak w poprzednim tygodniu wiał z różnych kierunków, podczas gdy dzisiaj dominuje kierunek północno-wschodni. Ponadto, obie prognozy charakteryzują się zachmurzeniem, choć dzisiejsza prognoza przewiduje zachmurzenie całkowite, a poprzednia umiarkowane zachmurzenie. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:12:57, a zachód słońca o godzinie 15:25:41.

Pogoda rano w Ostrowie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 9:00, prognozowana jest lekka opady śniegu w Ostrowie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Kierunek wiatru będzie północno-wschodni, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1007 hPa. Odczuwalna temperatura wyniesie -6°C. Porównując dzisiejszą prognozę z poranną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć różnice. W poprzednią sobotę, 25 listopada 2023 roku, o godzinie 9:00, również panowało zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura wynosiła 1°C, prędkość wiatru wynosiła 5 km/h, a kierunek wiatru był zachodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 996 hPa, a odczuwalna temperatura wynosiła -4°C. Wyniki prognozy pogody w Ostrowie w porównaniu z poprzednim tygodniem wskazują na niższą temperaturę oraz lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostają podobne.

Pogoda po południu w Ostrowie

Prognoza pogody na dzisiejsze popołudnie w Ostrowie jest następująca. O godzinie 12:00 temperatura wyniesie -2°C, a o godzinie 15:00 również -2°C. Przewiduje się lekkie opady śniegu, które utrzymają się przez całe popołudnie. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie północno-wschodni. Zachmurzenie będzie wynosić 100%, a ciśnienie atmosferyczne 1006 hPa. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i w poprzednim tygodniu o tej samej porze spodziewane są lekkie opady śniegu. Temperatura również utrzymuje się na podobnym poziomie, wynosząc -2°C. Prędkość wiatru jest nieco niższa dzisiaj, wynosząc 4 km/h w porównaniu do 6 km/h sprzed tygodnia. Kierunek wiatru jest podobny, oba dni charakteryzuje wiatr z północno-wschodniej strony. Zachmurzenie jest takie samo, wynoszące 100%, a ciśnienie atmosferyczne minimalnie wzrosło z 998 hPa na 1000 hPa. Podsumowując, na dzisiejsze popołudnie w Ostrowie prognozuje się lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C. Warunki pogodowe są podobne do tych z poprzedniego tygodnia, z niewielkimi różnicami w prędkości wiatru i ciśnieniu atmosferycznym.

Pogoda wieczorem w Ostrowie

Wieczorem w Ostrowie, w sobotę, dnia 2 grudnia 2023 roku, prognozowana jest opadająca śniegu. Temperatura wyniesie -2°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 6 km/h, z kierunkiem wiatru północno-wschodnim. Jakość powietrza będzie dobra. Zachmurzenie wyniesie 100% i spodziewane są opady śniegu o natężeniu 2.08 mm. Porównując dzisiejszą prognozę pogody wieczorem z poprzednim tygodniem, można zauważyć, że tydzień temu, w sobotę, dnia 25 listopada 2023 roku, panowało zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła 1°C, a prędkość wiatru wynosiła 5 km/h z kierunkiem wiatru zachodnim. Jakość powietrza była dobra. Zachmurzenie wynosiło 96% i nie było odnotowanych opadów śniegu. Wniosek: W porównaniu z poprzednim tygodniem, dzisiejsza wieczorna pogoda w Ostrowie będzie bardziej mroźna, z większymi opadami śniegu i pełnym zachmurzeniem.

Pogoda w nocy w Ostrowie

W nocy z soboty na niedzielę, tj. 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 21:00, prognozowana jest opadająca śnieżna pogoda w Ostrowie. Temperatura wyniesie -3°C, a prędkość wiatru będzie się kształtować na poziomie 7 km/h. Wiatr będzie wieść z północno-wschodniego kierunku. Zachmurzenie osiągnie 100%, natomiast widoczność zostanie ograniczona do 0 km. Wilgotność powietrza wyniesie 97%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć znaczące różnice. W poprzednią sobotę, tj. 25 listopada 2023 roku, o godzinie 21:00, prognozowane było umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wynosiła 0°C, a prędkość wiatru oscylowała wokół 6 km/h. Wiatr wiał z zachodniego kierunku. Widoczność wynosiła 10 km, a zachmurzenie osiągnęło poziom 69%. Wilgotność powietrza wynosiła 86%. W porównaniu z poprzednim tygodniem, prognoza na dzisiejszą noc w Ostrowie przewiduje intensywniejsze opady śniegu, niższe temperatury, nieznacznie wyższą prędkość wiatru oraz pełne zachmurzenie.