Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Ostrów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 03.10.2023

2023-10-03 6:00

Wtorek w Ostrów - zachmurzenie całkowite, temperatura 18°C, prędkość wiatru 7 km/h, kierunek: południowo-zachodni.

W miejscowości Ostrów prognozowana jest zmieniająca się pogoda na najbliższe dni. Na podstawie dostępnych danych meteorologicznych dla dnia 3 października 2023 roku, można spodziewać się różnych warunków atmosferycznych. Rano o godzinie 6:00 oczekuje się całkowitego zachmurzenia, przy temperaturze wynoszącej 16°C. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. W ciągu dnia, o godzinie 12:00, spodziewane jest małe zachmurzenie i wzrost temperatury do 26°C. Prędkość wiatru wzrośnie do 7 km/h, nadal z kierunkiem południowo-zachodnim. Wieczorem o godzinie 18:00, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie i spadek temperatury do 19°C. Prędkość wiatru wyniesie 8 km/h, nadal z kierunkiem południowo-zachodnim. Na koniec dnia, o godzinie 21:00, spodziewane jest całkowite zachmurzenie, przy temperaturze 18°C. Prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, nadal z kierunkiem południowo-zachodnim. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj było małe zachmurzenie o godzinie 0:00, umiarkowane zachmurzenie o godzinie 3:00 i całkowite zachmurzenie o godzinie 21:00. Temperatura wynosiła odpowiednio 13°C, 13°C i 15°C. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h w każdym przypadku, a kierunek wiatru był zachodni. Warto zauważyć, że dzisiejsza temperatura będzie wyższa niż wczoraj, zwłaszcza o godzinie 12:00, gdy oczekuje się temperatury 26°C w porównaniu do 21°C. Ponadto, dzisiejsza prognoza pogody wskazuje na większe zachmurzenie w porównaniu do wczorajszego dnia. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 6:31:35, a zachodzi o godzinie 18:07:47, co oznacza, że dni są coraz krótsze wraz z nadejściem jesieni. Miejscowość Ostrów powinna przygotować się na zmienne warunki atmosferyczne i dostosować odpowiednio swoje plany na najbliższe dni.

Pogoda rano w Ostrowie

Prognoza pogody na poranek w Ostrowie na wtorek, 3 października 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 5 km/h, a temperatura będzie wynosić około 16°C. Wiatr będzie wieść z południowo-zachodniego kierunku. Zachmurzenie osiągnie poziom 100%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 2 października 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj niebo było bezchmurne, a temperatura wynosiła 9°C. Prędkość wiatru była niższa, około 3 km/h. Kierunek wiatru był taki sam - południowo-zachodni. Zachmurzenie wynosiło jedynie 6%, a widoczność była również równa 10 km. Podobnie jak dzisiaj, nie były przewidziane opady deszczu. Biorąc pod uwagę te różnice, dzisiejsza prognoza pogody na poranek w Ostrowie wskazuje na większe zachmurzenie i wyższą temperaturę w porównaniu z poprzednim dniem. Prędkość wiatru jest podobna, a kierunek wiatru nie uległ zmianie. Jednakże, można zauważyć, że dzisiaj przewidywane jest umiarkowane zachmurzenie, podczas gdy wczoraj niebo było bezchmurne. Wnioskując, dzisiejsza poranna pogoda w Ostrowie będzie charakteryzować się większym zachmurzeniem i wyższą temperaturą w porównaniu z poprzednim dniem.

Pogoda po południu w Ostrowie

Na dzisiaj, czyli wtorek, 3 października 2023 roku, prognozowana jest mała ilość zachmurzenia. Temperatura wyniesie 26 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 7 km/h. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Zachmurzenie osiągnie poziom 43%, a wilgotność powietrza wyniesie 36%. Jakość powietrza będzie oceniana jako umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 9 km/h. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z popołudniem poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 2 października 2023 roku, można zauważyć, że dzisiaj będzie mniej zachmurzenia niż wczoraj. Temperatura będzie wyższa, wynosząc 26 stopni Celsiusza, w porównaniu do 21 stopni Celsiusza z poprzedniego dnia. Prędkość wiatru pozostanie taka sama, wynosząc 7 km/h, a kierunek wiatru również będzie się utrzymywał z południowo-zachodniego. Zachmurzenie zmniejszy się do 43%, a wilgotność powietrza wzrośnie do 36%. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana. Maksymalna prędkość wiatru zwiększy się do 9 km/h. Wniosek: Po południu w Ostrowie będzie małe zachmurzenie, temperatura wyniesie 26 stopni Celsiusza, a prędkość wiatru będzie wynosić 7 km/h. Porównując z poprzednim dniem, można zauważyć, że dzisiaj będzie nieco cieplej i mniej zachmurzenia.

Pogoda wieczorem w Ostrowie

Wieczorem w Ostrowie, dnia 3 października 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 8 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura powietrza osiągnie wartość 19°C. Jakość powietrza będzie oznaczana jako umiarkowana, a maksymalna prędkość wiatru wyniesie 16 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z poprzednim dniem, czyli 2 października 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w poniedziałek, również prognozowano umiarkowane zachmurzenie. Różnice między tymi dwoma dniami to przede wszystkim wzrost prędkości wiatru z 3 km/h do 8 km/h oraz wzrost temperatury z 15°C do 19°C. Jakość powietrza pozostaje na poziomie umiarkowanym, a maksymalna prędkość wiatru wzrosła z 4 km/h do 16 km/h. Wnioskując z powyższych danych, wieczorna pogoda w Ostrowie 3 października 2023 roku będzie nieznacznie różnić się od poprzedniego wieczoru. Oczekuje się większej prędkości wiatru oraz wyższej temperatury. Warto zwrócić uwagę na zmiany w warunkach atmosferycznych i odpowiednio przygotować się na wieczór.

Pogoda w nocy w Ostrowie

Prognoza pogody na noc w Ostrowie na dzień 4 października 2023 roku przewiduje lekkie opady deszczu. Temperatura wyniesie 19°C, a prędkość wiatru będzie wynosić 10 km/h, z kierunkiem zachodnim. Zachmurzenie będzie sięgać 95%, a widoczność będzie wynosić 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1014 hPa. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, czyli 3 października 2023 roku, można zauważyć, że oba dni będą miały zachmurzenie całkowite. Jednak temperatura spadnie z 15°C do 19°C, a prędkość wiatru wzrośnie z 9 km/h do 10 km/h. Widoczność i zachmurzenie pozostaną na tym samym poziomie, wynosząc odpowiednio 10 km i 95%. Ciśnienie atmosferyczne spadnie z 1018 hPa do 1014 hPa. Wnioskując z powyższych danych, noc w Ostrowie będzie nieco chłodniejsza niż poprzednia noc, ale ogólnie warunki atmosferyczne pozostaną podobne.