Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Ostrów: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

Wtorek, 5 grudnia 2023 r. w Ostrów - małe zachmurzenie, temperatura -9°C, prędkość wiatru 3 km/h, kierunek wiatru południowo-wschodni.

W miejscowości Ostrów prognozowana jest pogoda na dzień 5 grudnia 2023 roku. Przewiduje się, że w ciągu dnia będzie małe zachmurzenie, które stopniowo przejdzie w umiarkowane zachmurzenie. Temperatura będzie oscylować wokół -9 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. W porównaniu do poprzedniego dnia, czyli 4 grudnia 2023 roku, dzisiejsza prognoza pogody w Ostrów jest bardziej stabilna. Wczoraj obserwowano zmienne warunki atmosferyczne, takie jak lekkie opady śniegu i zachmurzenie całkowite. Temperatura wynosiła od -10 do -3 stopni Celsjusza, a prędkość wiatru wynosiła od 3 do 6 km/h. Kierunek wiatru wczoraj był głównie południowo-zachodni. Warto zaznaczyć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:17:02, a zachód słońca o godzinie 15:23:54.

Pogoda rano w Ostrowie

Jutro rano, czyli we wtorek, 5 grudnia 2023 roku, prognozowana jest całkowita zachmurzenie w Ostrowie. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie -5°C, a odczuwalna temperatura będzie niższa, wynosząc -11°C. Widoczność będzie dobra, sięgając 10 km. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli poniedziałkiem, 4 grudnia 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj rano występowały lekkie opady śniegu, podczas gdy jutro rano spodziewane jest jedynie zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru była zbliżona, wynosząc 5 km/h wczoraj i 4 km/h jutro. Temperatura była nieco wyższa wczoraj, wynosząc -4°C, natomiast jutro rano spodziewana jest temperatura -5°C. Kierunek wiatru pozostanie podobny, czyli południowo-zachodni. Widoczność była nieco gorsza wczoraj, wynosząc 3 km, a jutro rano przewiduje się widoczność na poziomie 10 km. Odczuwalna temperatura również różni się nieznacznie, będąc -10°C wczoraj i -11°C jutro. Wnioskiem jest, że jutro rano w Ostrowie spodziewane jest zachmurzenie całkowite, niższa temperatura i lepsza widoczność w porównaniu z poranną pogodą poprzedniego dnia.

Pogoda po południu w Ostrowie

Na dzisiejsze popołudnie w Ostrowie prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -8°C. Prędkość wiatru wyniesie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h. Nie przewiduje się opadów deszczu. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, można zauważyć pewne różnice. Rano w Ostrowie panowało zachmurzenie całkowite, podczas gdy teraz oczekuje się umiarkowanego zachmurzenia. Temperatura spadła z -4°C na -5°C, a odczuwalna temperatura zmniejszyła się z -10°C na -8°C. Prędkość wiatru pozostała taka sama - 4 km/h, jednak kierunek wiatru zmienił się z południowo-wschodniego na wschodni. Nie odnotowano opadów deszczu ani zmiany maksymalnej prędkości wiatru. Warto zauważyć, że widoczność w Ostrowie rano wynosiła 10 km, podczas gdy nie podano informacji o widoczności po południu. W sumie, można oczekiwać umiarkowanego zachmurzenia i nieznacznego spadku temperatury podczas popołudnia w Ostrowie.

Pogoda wieczorem w Ostrowie

Wieczorem w Ostrowie, dnia 5 grudnia 2023 roku, prognozowane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura będzie wynosić -6 °C, a ciśnienie atmosferyczne utrzyma się na poziomie 1019 hPa. Jakość powietrza będzie oznaczana jako umiarkowana, a zachmurzenie sięgnie około 66%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, można zauważyć pewne zmiany. W popołudniowych godzinach dzisiejszego dnia, tj. 5 grudnia 2023 roku, panowało małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a jego kierunek był wschodni. Temperatura wynosiła -5 °C, a odczuwalna temperatura była niższa i wynosiła -10 °C. Maksymalna prędkość wiatru osiągnęła 8 km/h. Nie odnotowano opadów deszczu. W związku z tym, wieczorem prognozowana pogoda w Ostrowie będzie nieznacznie różnić się od popołudniowej. Przewiduje się umiarkowane zachmurzenie, nieznaczne zmiany w prędkości wiatru, temperaturze oraz kierunku wiatru.

Pogoda w nocy w Ostrowie

Prognoza pogody na noc w miejscowości Ostrów na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Temperatura wyniesie -8 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -13 stopni. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3 km/h, kierunek wiatru będzie wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1019 hPa, a wilgotność powietrza osiągnie 96%. Widoczność będzie dobra, sięgająca 10 kilometrów. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, możemy zauważyć, że wczoraj była mała zachmurzenie, temperatura wynosiła -9 stopni Celsiusza, a odczuwalna temperatura -13 stopni. Prędkość wiatru wynosiła 3 km/h, a kierunek wiatru był południowo-wschodni. Ciśnienie atmosferyczne wynosiło 1023 hPa, a wilgotność powietrza wynosiła 93%. Widoczność była dobra, sięgająca 10 kilometrów. Wnioskując z powyższych danych, można stwierdzić, że prognoza na noc w Ostrowie nieznacznie różni się od poprzedniej nocy. Nocna pogoda będzie nadal dość chłodna, z umiarkowanym zachmurzeniem i niewielkimi zmianami w temperaturze oraz warunkach atmosferycznych.