Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Rogoźno: prognoza pogody na dziś. Pogoda 06.12.2023

2023-12-06 5:00

W środę, 6 grudnia 2023 r. w Rogoźnie o godzinie 21:00 prognozowane są lekkie opady śniegu przy temperaturze -2°C, przy słabym wietrze o prędkości 3 km/h, wiejącym z kierunku południowo-wschodniego.

W dniu 6 grudnia 2023 roku w miejscowości Rogoźno prognozowana jest zmiana warunków pogodowych. Przez cały dzień utrzyma się zachmurzenie całkowite, a wieczorem spodziewane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru będzie wynosić od 3 do 5 km/h, a temperatura oscylować wokół -1°C do -3°C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z pogodą poprzedniego tygodnia, można zauważyć różnice. Dzisiejszy dzień będzie bardziej zachmurzony, z lekkimi opadami śniegu wieczorem. Prędkość wiatru będzie podobna, ale temperatura będzie nieco wyższa. Warto również wspomnieć, że wschód słońca nastąpi o godzinie 7:46:22, a zachód słońca o godzinie 15:38:54.

Pogoda rano w Rogóźnie

Prognoza pogody na rano w Rogóźnie na środę, 6 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -3 stopni Celsiusza. Wiatr będzie wieść z kierunku wschodniego, a wilgotność powietrza wyniesie około 87%. Maksymalna prędkość wiatru będzie sięgać 9 km/h, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa. Widoczność w tym czasie będzie wynosić 10 kilometrów. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poranną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć, że obie prognozy przewidują zachmurzenie. Jednak obecna prognoza przewiduje większe zachmurzenie niż prognoza sprzed tygodnia, która zakładała małe zachmurzenie. Prędkość wiatru jest zbliżona i wynosi odpowiednio 5 km/h i 2 km/h. Temperatura pozostaje taka sama i wynosi -3 stopnie Celsiusza. Kierunek wiatru różni się, gdzie obecnie wieje wschodni wiatr, a tydzień temu wiał południowo-zachodni. Wilgotność powietrza jest nieznacznie wyższa w dzisiejszej prognozie (86%) w porównaniu do prognozy sprzed tygodnia (84%). Maksymalna prędkość wiatru i ciśnienie atmosferyczne są podobne w obu prognozach. Widoczność jest zachowana na poziomie 10 kilometrów w obu przypadkach.

Pogoda po południu w Rogóźnie

Prognoza pogody na dzisiaj po południu w Rogóźnie wygląda następująco. Będzie zachmurzenie całkowite, a temperatura wyniesie około -2°C. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Spodziewane są lekkie opady śniegu o natężeniu 0.37 mm. Wilgotność powietrza wyniesie około 96%, co spowoduje, że temperatura odczuwalna będzie wynosić około -6°C. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poprzednim tygodniem, również na środę po południu, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i sprzed tygodnia, oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Temperatura oraz prędkość wiatru są również podobne, wynosząc odpowiednio -2°C i 4 km/h. Kierunek wiatru jest również podobny, oba dni mają wiatr południowo-wschodni. Jednakże, istnieją pewne różnice. Dzisiejsza wilgotność powietrza wynosi około 96%, podczas gdy w poprzednim tygodniu wynosiła około 72%. Ponadto, dzisiaj spodziewane są lekkie opady śniegu o natężeniu 0.37 mm, podczas gdy w poprzednim tygodniu nie było żadnych opadów. Podsumowując, dzisiejsza pogoda po południu w Rogóźnie będzie bardzo podobna do pogody sprzed tygodnia, z wyjątkiem wilgotności powietrza i opadów śniegu.

Pogoda wieczorem w Rogóźnie

Wieczorem w Rogóźnie, w dniu 6 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli w środę, prognozowana jest lekka opady śniegu. Temperatura wyniesie -1°C, a wilgotność powietrza sięgnie 97%. Prędkość wiatru osiągnie 4 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Nie spodziewamy się większych opadów śniegu, prognozowana ilość wynosi 0.68 mm. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 8 km/h. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą sprzed tygodnia, która miała miejsce w środę, 29 listopada 2023 roku o godzinie 18:00, można zauważyć pewne różnice. Podczas tamtego wieczoru prognozowane było zachmurzenie całkowite, temperatura wynosiła -2°C, a wilgotność powietrza sięgała 74%. Prędkość wiatru wynosiła 6 km/h, a kierunek wiatru był południowy. Nie było prognozowanych opadów śniegu, a maksymalna prędkość wiatru wynosiła 11 km/h. Widoczne są różnice w temperaturze oraz rodzaju opadów. Obecnie spodziewamy się lekkich opadów śniegu, podczas gdy tydzień temu było zachmurzenie całkowite. Temperatura jest nieznacznie niższa, a wilgotność powietrza wyższa. Prędkość wiatru jest również niższa.

Pogoda w nocy w Rogóźnie

Prognoza pogody na noc w Rogóźnie na dzień 7 grudnia 2023 roku jest następująca: spodziewane są lekkie opady śniegu. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie -2°C. Wiatr będzie wieść z południowo-wschodniego kierunku. Spodziewane opady śniegu wyniosą około 0.44 mm, a ciśnienie atmosferyczne będzie wynosić 1018 hPa. Widoczność będzie ograniczona do 1 km, a zachmurzenie sięgnie 97%. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą sprzed tygodnia, można zauważyć pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i tydzień temu spodziewane są lekkie opady śniegu. Jednak prędkość wiatru jest nieco niższa niż tydzień temu, wynosząc obecnie 3 km/h w porównaniu do 6 km/h sprzed tygodnia. Temperatura pozostaje na podobnym poziomie, utrzymując się wokół -2°C. Kierunek wiatru również jest podobny, obecnie wieje z południowo-wschodniego kierunku, podczas gdy tydzień temu wiał z południowego kierunku. Opady śniegu są nieco niższe obecnie, wynosząc 0.44 mm w porównaniu do 0.93 mm sprzed tygodnia. Ciśnienie atmosferyczne jest wyższe dzisiaj, wynosząc 1018 hPa w porównaniu do 1003 hPa sprzed tygodnia. Widoczność jest podobna, wynosząc 1 km dzisiaj w porównaniu do braku widoczności sprzed tygodnia. Zachmurzenie jest nieco niższe obecnie, wynosząc 97% w porównaniu do 100% sprzed tygodnia.