Pogoda

i

Autor: pixabay.com Prognozy pogody wskazują na przejściowe zachmurzenie.

Swarzędz: prognoza pogody na dziś. Pogoda 05.12.2023

2023-12-05 5:00

W Swarzędzu dnia 5 grudnia 2023 roku o godzinie 21:00 oczekiwane jest zachmurzenie całkowite, temperatura wyniesie -4°C, a prędkość wiatru osiągnie 3 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim.

Prognoza pogody dla miejscowości Swarzędz na dzień jutrzejszy, czyli wtorek, 5 grudnia 2023 roku, opiera się na dostępnych danych dotyczących temperatury, zachmurzenia, prędkości wiatru oraz kierunku wiatru. Podsumowanie prognozy pogody: Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, w Swarzędzu będzie charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym przez cały dzień. Prędkość wiatru będzie wynosić 5 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -3 °C. Kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Porównanie z pogodą poprzedniego dnia: Porównując dzisiejszą prognozę pogody z danymi z poprzedniego dnia, czyli poniedziałku, 4 grudnia 2023 roku, zauważamy pewne podobieństwa. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, przewidywane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 3-5 km/h, natomiast temperatura będzie wynosić od -2 °C do -6 °C. Warto jednak zauważyć, że wczoraj było niewielkie zachmurzenie w porównaniu do dzisiejszego prognozowanego zachmurzenia całkowitego. Dodatkowe informacje: Wtorek, 5 grudnia 2023 roku, słońce wzejdzie o godzinie 7:42:59, a zachód słońca nastąpi o godzinie 15:40:48.

Pogoda rano w Swarzędzu

Jutro rano, czyli we wtorek, prognozowana jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 5 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-wschodni. Temperatura wyniesie od -4°C do -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić -9°C. Widoczność będzie dobra i wyniesie 10 km. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1015 hPa, a jakość powietrza będzie umiarkowana. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, można zauważyć pewne różnice. Dzisiaj o tej samej porze było niewielkie zachmurzenie, podczas gdy jutro będzie zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru i widoczność pozostaną jednak na podobnym poziomie. Temperatura będzie nieco wyższa, wynosząc od -4°C do -3°C w porównaniu do -4°C do -6°C. Odczuwalna temperatura również pozostanie na podobnym poziomie, wynosząc -9°C. Ciśnienie atmosferyczne będzie nieco niższe, wynosząc 1015 hPa w porównaniu do 1023 hPa. Jakość powietrza pozostanie umiarkowana. W sumie, jutro rano oczekuje nas zachmurzenie całkowite, podobnie jak dzisiaj. Temperatura będzie nieznacznie wyższa, a ciśnienie atmosferyczne nieco niższe. Ogólnie rzecz biorąc, warunki pogodowe będą podobne, ale należy się spodziewać nieco cieplejszej temperatury.

Pogoda po południu w Swarzędzu

Dzisiaj po południu w Swarzędzu oczekuje się zachmurzenie całkowite. Temperatura wyniesie około -3°C, a odczuwalna temperatura będzie wynosić około -8°C. Prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 5 km/h, z kierunkiem wiatru południowo-wschodnim. Maksymalna prędkość wiatru wyniesie 9 km/h. Zachmurzenie osiągnie poziom 99%. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą dzisiejszego ranka, możemy zauważyć, że zachmurzenie pozostaje całkowite przez cały dzień. Temperatura spadnie nieznacznie z -2°C rano do -3°C po południu. Prędkość wiatru oraz kierunek wiatru pozostaną bez zmian. Odczuwalna temperatura również nieznacznie spadnie z -7°C rano do -8°C po południu. Warto zauważyć, że jakość powietrza utrzymuje się na poziomie umiarkowanym przez cały dzień. Widoczność wynosi 10 km, a ciśnienie atmosferyczne wynosi 1016 hPa. W sumie, prognoza pogody na popołudnie w Swarzędzu w dniu dzisiejszym wskazuje na zachmurzenie całkowite, temperaturę w okolicach -3°C i prędkość wiatru wynoszącą 5 km/h. Nie są przewidywane znaczące zmiany w porównaniu z poranną pogodą.

Pogoda wieczorem w Swarzędzu

Wieczorem w Swarzędzu, dnia 5 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a jego kierunek będzie południowo-wschodni. Temperatura spadnie do -3 stopni Celsjusza. Widoczność w tym czasie będzie wynosić około 10 kilometrów. Maksymalna prędkość wiatru osiągnie 8 km/h, a zachmurzenie sięgnie 99%. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, która również charakteryzuje się zachmurzeniem całkowitym, możemy zauważyć, że temperatura spadnie o 1 stopień Celsjusza. Prędkość wiatru pozostanie na podobnym poziomie, wynoszącym około 5 km/h, a jego kierunek będzie nadal południowo-wschodni. Odczuwalna temperatura wieczorem wyniesie -8 stopni Celsjusza, a maksymalna prędkość wiatru utrzyma się na poziomie 9 km/h. Zachmurzenie również pozostanie na wysokim poziomie, sięgającym 99%. Wniosek jest taki, że wieczorem w Swarzędzu utrzyma się zachmurzenie całkowite, temperatura spadnie, a pozostałe parametry pogodowe nieznacznie się zmienią w porównaniu z popołudniem.

Pogoda w nocy w Swarzędzu

Prognoza pogody na noc w miejscowości Swarzędz na dzień 6 grudnia 2023 roku przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 4 km/h, a temperatura spadnie do -3°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-wschodniego. Wilgotność powietrza wyniesie około 89%, a jakość powietrza będzie przeciętna. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć, że warunki atmosferyczne pozostają podobne. Zarówno dzisiaj, jak i wczoraj, występuje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru, temperatura, kierunek wiatru oraz jakość powietrza są również podobne. Jedyną różnicą jest minimalne zmniejszenie wilgotności powietrza z 90% na 89%. Warto zauważyć, że prognoza pogody może ulec zmianie, dlatego zalecamy regularne sprawdzanie najnowszych informacji meteorologicznych.