Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Białogard: prognoza pogody na dziś. Pogoda 02.12.2023

2023-12-02 5:00

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, w Białogardzie o godzinie 21:00 oczekiwane jest umiarkowane zachmurzenie, temperatura wyniesie -4°C, a wiatr będzie wiał z zachodu z prędkością 2 km/h.

W Białogardzie, w dniu 2 grudnia 2023 roku, spodziewamy się następującej pogody. W ciągu dnia będziemy mieli lekkie opady śniegu, które będą stopniowo przechodzić w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosić będzie około 1-2 km/h, a temperatura oscylować będzie wokół -2°C. Kierunek wiatru będzie zmienny, z dominującym kierunkiem zachodnim. Podsumowując, prognozujemy lekkie opady śniegu, które przechodzące w zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru będzie niewielka, a temperatura utrzyma się na poziomie około -2°C. Porównując dzisiejszą prognozę z poprzednim dniem, wczoraj mieliśmy lekkie opady śniegu, które przechodziły w różne rodzaje zachmurzenia. Prędkość wiatru była podobna, oscylująca wokół 2-3 km/h, a temperatura wynosiła około -4°C. Kierunek wiatru również był zmienny, ale z dominującym kierunkiem południowo-zachodnim. Warto również wspomnieć, że słońce wschodzi o godzinie 7:51:14 i zachodzi o godzinie 15:39:08.

Pogoda rano w Białogardzie

W sobotę, 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano w Białogardzie oczekiwane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie wynosić -2°C. Wiatr będzie wiejący z południowo-zachodniego kierunku. Jakość powietrza będzie dobra, a zachmurzenie sięgnie 96%. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1008 hPa, a widoczność będzie wynosić 10 km. Porównując dzisiejszą prognozę pogody z poranną pogodą poprzedniego dnia, czyli piątku, 1 grudnia 2023 roku, o godzinie 6:00 rano, można zauważyć, że zachmurzenie całkowite utrzymuje się również w sobotę. Jednakże, wczoraj zachmurzenie było umiarkowane. Prędkość wiatru i temperatura są podobne, wynoszą odpowiednio 1 km/h i -2°C. Kierunek wiatru pozostaje taki sam - południowo-zachodni. Jakość powietrza oraz widoczność są również dobre i wynoszą odpowiednio 96% i 10 km. Jedyną różnicą jest ciśnienie atmosferyczne, które wynosi 1008 hPa w sobotę, podczas gdy wczoraj wynosiło 1004 hPa. Wnioskując, poranna pogoda w Białogardzie w sobotę będzie bardzo podobna do pogody z poprzedniego dnia. Oczekuje się zachmurzenia całkowitego, niskiej prędkości wiatru i niskiej temperatury. Warunki pogodowe będą stabilne, a jakość powietrza będzie dobra.

Pogoda po południu w Białogardzie

Prognoza pogody na południe w miejscowości Białogard na dzisiaj, sobotę, 2 grudnia 2023 roku, przewiduje zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie 1 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie 0°C. Kierunek wiatru będzie zachodni, a widoczność ograniczona do 1 km. Wilgotność powietrza osiągnie 98%, a odczuwalna temperatura wyniesie 0°C. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę z poranną pogodą, która również przewidywała zachmurzenie całkowite, można zauważyć pewne różnice. Prędkość wiatru zwiększy się z 1 km/h rano do 2 km/h po południu. Temperatura pozostanie taka sama, utrzymując się na poziomie 0°C. Kierunek wiatru również się zmieni z zachodniego na północno-zachodni. Widoczność poprawi się z 1 km rano do 6 km po południu. Natomiast wilgotność powietrza i odczuwalna temperatura pozostaną na tym samym poziomie, wynosząc odpowiednio 98% i 0°C rano oraz 98% i -2°C po południu. Mimo pewnych różnic, zarówno poranna, jak i popołudniowa pogoda w Białogardzie będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Możemy oczekiwać niewielkiego wzrostu prędkości wiatru oraz poprawy widoczności w ciągu dnia. Jednak temperatura i wilgotność powietrza pozostaną na podobnym poziomie.

Pogoda wieczorem w Białogardzie

Wieczorem w Białogardzie, dnia 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 18:00, prognozowane jest zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wyniesie około 2 km/h, a jego kierunek będzie zachodni. Temperatura wyniesie -3°C, a odczuwalna temperatura będzie niższa i wyniesie -6°C. Zachmurzenie osiągnie poziom 98%, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1011 hPa. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą dzisiejszego popołudnia, możemy zauważyć, że oba okresy będą charakteryzować się zachmurzeniem całkowitym. Różnice występują w prędkości wiatru, która wzrośnie z 1 km/h w popołudniowych godzinach do 2 km/h wieczorem. Kierunek wiatru również ulegnie zmianie, z zachodniego na północno-zachodni. Widoczność w km spadnie z 6 do 1, a odczuwalna temperatura spadnie z -2°C do -6°C. Podsumowując, wieczorem w Białogardzie oczekuje nas zachmurzenie całkowite, niewielka prędkość wiatru i niska temperatura. Należy się przygotować na chłodniejsze warunki atmosferyczne w porównaniu z popołudniem.

Pogoda w nocy w Białogardzie

Prognoza pogody na noc w Białogardzie na dzień 3 grudnia 2023 roku przewiduje umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie około 3 km/h, a temperatura spadnie do -1°C. Wiatr będzie wiejący z kierunku południowo-zachodniego. Odczuwalna temperatura wyniesie -5°C. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocną pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć pewne zmiany. Wczoraj wieczorem w Białogardzie panowało małe zachmurzenie, przy prędkości wiatru wynoszącej 2 km/h. Temperatura wynosiła wówczas -2°C, a odczuwalna temperatura -4°C. Opady śniegu były minimalne, wynoszące 0.2 mm. W porównaniu do poprzedniej nocy, prognoza na dzisiejszą noc wskazuje na większe zachmurzenie, niższą temperaturę i minimalne zmiany w prędkości wiatru.