Jesienna pogoda

i

Autor: Bartosz Orliński Jesienna pogoda

Szczecin: prognoza pogody na dziś. Pogoda 03.10.2023

2023-10-03 6:00

Wtorek, 3 października 2023 roku, w Szczecinie przewiduje się lekkie opady deszczu, umiarkowane zachmurzenie, temperatura w okolicach 24°C, prędkość wiatru wynoszącą 6 km/h, a kierunek wiatru z południowo-zachodniej.

W Szczecinie prognozowana jest pogoda na dzień wtorek, 3 października 2023 roku. W ciągu dnia przewiduje się lekkie opady deszczu, które stopniowo nasilą się o godzinie 18:00, osiągając umiarkowane natężenie. Wieczorem i w nocy utrzyma się umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru oscylować będzie w granicach 6-8 km/h, z kierunkiem przeważnie południowo-zachodnim. Temperatura wyniesie od 14°C do 24°C, osiągając najwyższy poziom w godzinach przedpołudniowych. Porównując dzisiejszą prognozę z pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że temperatura spadła o kilka stopni, a zachmurzenie utrzymuje się na podobnym poziomie. Prędkość wiatru pozostaje również zbliżona. Wschód słońca nastąpi o godzinie 7:04:11, natomiast zachód słońca o godzinie 18:38:14.

Pogoda rano w Szczecinie

Jutro rano, dnia 3 października 2023 roku, o godzinie 6:00, w Szczecinie spodziewane jest umiarkowane zachmurzenie. Prędkość wiatru osiągnie 5 km/h, południowy kierunek wiatru będzie dominujący. Temperatura wyniesie 17°C, a widoczność będzie wynosić 10 km. Wilgotność powietrza osiągnie 62%, a jakość powietrza będzie oznaczona jako umiarkowana. Nie są przewidziane opady deszczu. Porównując dzisiejszą poranną prognozę pogody z poprzednim dniem, można stwierdzić, że warunki atmosferyczne w Szczecinie pozostaną podobne. Wczoraj rano, dnia 2 października 2023 roku, o godzinie 9:00, również występowało zachmurzenie całkowite. Prędkość wiatru wynosiła 4 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Temperatura wynosiła 18°C, a wilgotność powietrza osiągnęła 77%. Widoczność była równie dobra, wynosząc 10 km. Jakość powietrza była oznaczona jako umiarkowana, a nie odnotowano opadów deszczu. W związku z tym, można przewidzieć, że jutro rano w Szczecinie warunki atmosferyczne będą podobne do dzisiejszego poranka. Temperatura wzrośnie nieznacznie do 17°C, a wilgotność powietrza spadnie do 62%. Prędkość wiatru zwiększy się minimalnie do 5 km/h, a kierunek wiatru pozostanie południowy. Widoczność i jakość powietrza pozostaną na tym samym poziomie, a opady deszczu nie są przewidywane.

Pogoda po południu w Szczecinie

Jutro po południu, we wtorek, prognozowana jest lekka opady deszczu. Prędkość wiatru wyniesie około 6 km/h, a kierunek wiatru będzie południowo-zachodni. Temperatura wyniesie 24°C, jednak odczuwalna temperatura będzie również wynosić 24°C. Widoczność będzie dobra, około 10 km, a ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1007 hPa. Porównując dzisiejszą popołudniową prognozę pogody z popołudniową pogodą poprzedniego dnia, można zauważyć, że zachmurzenie będzie podobne do wczorajszego dnia. Prędkość wiatru wzrośnie do około 8 km/h, a temperatura spadnie nieznacznie do 23°C. Kierunek wiatru pozostanie południowo-zachodni. Widoczność i ciśnienie atmosferyczne pozostaną na podobnym poziomie, wynosząc odpowiednio 10 km i 1006 hPa. Warto zauważyć, że odczuwalna temperatura spadnie o 2 stopnie w porównaniu do poprzedniego dnia, osiągając 22°C.

Pogoda wieczorem w Szczecinie

Wieczorem w Szczecinie, dnia 3 października 2023 roku, o godzinie 18:00, czyli we wtorek, prognozowana jest umiarkowana ilość opadów deszczu. Prędkość wiatru wyniesie około 8 km/h, a kierunek wiatru będzie zachodni. Widoczność będzie wynosić około 6 km, a wilgotność powietrza sięgnie 87%. Temperatura wyniesie 15°C, a odczuwalna temperatura również będzie wynosić 15°C. Porównując dzisiejszą wieczorną prognozę pogody z wieczorną pogodą poprzedniego dnia, czyli 2 października 2023 roku, można zauważyć pewne różnice. Wczoraj wieczorem w Szczecinie panowało całkowite zachmurzenie. Prędkość wiatru wynosiła jedynie 2 km/h, a kierunek wiatru był południowo-zachodni. Widoczność była lepsza i wynosiła 10 km, a wilgotność powietrza wyniosła 73%. Temperatura była wyższa i wynosiła 19°C, a odczuwalna temperatura również wynosiła 19°C. Wnioskując z powyższych danych, wieczorem w Szczecinie oczekiwane są umiarkowane opady deszczu, niższa temperatura oraz wyższa wilgotność powietrza w porównaniu z wieczorem poprzedniego dnia.

Pogoda w nocy w Szczecinie

Prognoza pogody na noc w Szczecinie na dzień 4 października 2023 roku przewiduje małe zachmurzenie. Prędkość wiatru wyniesie 7 km/h, a temperatura będzie utrzymywać się na poziomie 12°C. Kierunek wiatru będzie południowo-zachodni, a jakość powietrza będzie dobra. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 1018 hPa, a spodziewane opady deszczu będą wynosić 0.11 mm. Porównując dzisiejszą nocną prognozę pogody z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć znaczące różnice. Wczorajsza noc charakteryzowała się zachmurzeniem całkowitym, podczas gdy dzisiejsza prognoza przewiduje jedynie małe zachmurzenie. Prędkość wiatru również różni się, wynosząc dzisiaj 7 km/h w porównaniu do zaledwie 2 km/h wczoraj. Temperatura spadła z 18°C do 12°C, a kierunek wiatru zmienił się z południowo-zachodniego na zachodni. Jakość powietrza pozostała dobra zarówno dzisiaj, jak i wczoraj. Ciśnienie atmosferyczne utrzymuje się na podobnym poziomie, wynosząc 1018 hPa dzisiaj i 1017 hPa wczoraj. Nie odnotowano żadnych opadów deszczu w dzisiejszej prognozie, podczas gdy wczoraj spodziewane były opady deszczu. Wniosek: Nocna pogoda w Szczecinie na dzień 4 października 2023 roku będzie charakteryzować się małym zachmurzeniem, temperaturą wynoszącą 12°C i prędkością wiatru 7 km/h. Porównując ją z nocą poprzedniego dnia, można zauważyć znaczące różnice w zachmurzeniu, temperaturze, prędkości wiatru i kierunku wiatru. Jakość powietrza pozostaje dobra, a ciśnienie atmosferyczne utrzymuje się na podobnym poziomie. Nie spodziewa się żadnych opadów deszczu w dzisiejszej prognozie.